Yat Kiralama Şartları

He dönem için farklılıklar arz eden yat kiralama fiyatlarında yat kiralama şartları da müşteriler için önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Düşük sezon olarak Mayıs ve Ekim aylarında, orta sezon olarak Haziran ve Eylül aylarında, yüksek sezon olarak ise Temmuz ve Ağustos aylarında yatlarımızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız seçenekte yatlarımız arasında müsaitlik durumlarına göre sürpriz ve özel indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Kiralayacağınız yatta fiyata dahil olanlar
Günlük 4 saatlik seyir için yakıt giderleri kiralamaya dahildir. Size özel hizmet verecek personel ve servis hizmetleri Her yat için farklılık arz etse de günlük minimum 6 saat klima kullanımı Havlu, çarşaf ve nevresim takımları gibi ürünler Kullanma suyu ve temizlik hizmetleri Vergi ve bağlama ücretleriyle birlikte Türk karasuları’ında transitlog ve yat sigortası kiralayacağınız yatta fiyata dahildir. Ancak kişisel seyahat sigortası yat sigortasını kapsamaz.

Kiralayacağınız yatta fiyata dahil olmayanlar
Yiyecek ve içecekler fiyata dahil değildir. Joker bot yakıt giderleriyle birlikte opsiyonel su sporları İsteğe bağlı diğer özel servis ve hizmetler Yunan adalarında yapılacak liman masrafları kiralayacağınız yatta kiralama ücretine dahil değildir. Alışverişlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Aşçılık ve servis hizmetlerimiz personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Fakat tatilinizde alışverişle zaman harcamak istemiyorsanız tam pansiyon hizmetlerimizde yiyecek içecek dahil konseptlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tam pansiyon farkı kişi başı günlük ücretlerimiz, lüks menü için € 45, delüks menü için € 55.
• Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü de ücretlerimiz, kişi başı günlük + € 30.
• Limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü de ücretlerimiz, kişi başı günlük + € 10.
• Çocuk indirimleri, 0 - 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimli olarak sunulmaktadır.

Ayrıca dilerseniz yolculuğunuz öncesi içeceklerinizi kendiniz temin edebileceğiniz gibi dilerseniz tarafımızdan gönderilen listeden de seçim yaparak siparişlerinizi verebilir ve içeceklerinizi aldırabilirsiniz. Bu hizmetimizde herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.