Yücebey 1

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 26 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 11,05 kw x 22,05 kw Mitsubishi
Ana Motorlar 2 x 280 hp IVECO
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Yücebey 1

Yat Hakkında:

Yücebey 1 gulet 2008 yılında denizlere giriş yapmış, 24 metre uzunluğundaki bir teknedir. Nezih gruplarınızla müthiş bir tatil yapma olanağı bulacağınız yatımızda her ayrıntı sizlerin rahatı düşünülerek dizayn edilmiştir. 

Lüksün ve konforun doğru adresi Yucebey 1, 5 adet lüks kabin barındırır. Bu kabinler 1 master, 2 double ve 2 twin kabinden oluşmaktadır. Toplamda 10 misafiri ağırlayabilen teknemiz geceleri klima çalıştırabilme olanağıyla da sizlere lüks bir deneyim sunmakta. Konforlu salonu sizlere ideal bir yaşam alanı sunuyor. Tam donanımlı bir şekilde dizayn edilmiş salon, modern mobilyalardan oluşuyor. Sizlere Ege ve Akdeniz mutfağından seçkin yiyecekler sunacak olan mutfağı tam ekipmanlı. 

Konuklarımız denizin mavi sularında müthiş bir tatil yaparken, su sporu sevenlerin de unutulmadığı yatımızda kano, ringo, su kayağı ve sörf gibi çeşitli su oyuncağı imkanları mevcut. 

5 kişilik güleryüzlü mürettabatımızın sizlere en üst düzey hizmet sunacağı Yucebey 1 yatımızda unutulmayacak bir tatil fırsatı yakalayacaksınız. Eğer bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1750 € / Günlük
Haziran 1950 € / Günlük
Temmuz 2500 € / Günlük
Ağustos 2500 € / Günlük
Eylül 1950 € / Günlük
Ekim 1750 € / Günlük