Yörükoğlu 2

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2005
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 24 KW
Ana Motorlar 550 HP Fiat
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Yörükoğlu 2

Yat Hakkında:

Yörükoğlu 2 yat 2005 yılında sizlerin ihtiyaçlarına yanıt vermek adına denizlere indirilmiş bir tekne. 30 metre uzunluğuyla 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı ağırlayabilen teknemiz sizlere rahat ve konforlu bir tatil sunuyor. Toplamda 6 adet kabin bulunduran teknemizde 2 Master, 2 Double ve 2 Twin kabin yer alıyor. 4 kişilik profesyonel ve deneyimli personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet vadediyor.

Her ayrıntısı sizlerin rahatı düşünülerek geliştirilmiş Yörükoğlu 2 yatında etkin bir klima sistemi mevcut. Tam donanımlı salonu sizlere ferah bir yaşam alanı sunuyor. Modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş salonda sevdiklerinizle birlikte ferah anlar geçirebileceksiniz. Aşçımızın sizlere harika lezzetler sunacağı mutfağı her türlü hizmeti verebilecek bir kapasiteye sahip.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları mevcut. Nezih denizlerin turkuaz mavisi sularının üzerinde demirlerken sizler de suyun tadını çıkarabileceksiniz.

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz Yörükoğlu 2 gulet sizlere ve sevdiklerinize lüks ve konforlu bir tatil sunuyor. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin, ayrıcalıklardan faydalanın.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1100 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1650 € / Günlük
Ağustos 1650 € / Günlük
Eylül 1250 € / Günlük
Ekim 1100 € / Günlük