Yorgun

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2006
Uzunluk 26.2 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22,5 kw Onan
Ana Motorlar Man 440 HP TURBO
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin

Yorgun

Yat Hakkında:

Estetik ve şık görünümüyle herkesi etkileyen Yorgun yat, sizlere ve sevdiklerinize harika bir tatil deneyimlemenizi vadediyor. 2006 yılında üretilmiş tekne tam 26 metre uzunluğa sahip. 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen yatımız konforlu ve rahat bir yapıya sahip. Toplamda 6 adet kabin barındıran yatımızda 2 Master, 4 Double kabin yer alıyor. 3 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor.

Her ayrıntısı sizlerin rahatı düşünülerek tasarlanmış Yorgun’da sizleri ferahlatacak klima sistemi mevcut. Tam donanımlı ve modern mobilyalı salonu sizlere ve dostlarınıza ferah bir yaşam alanı sağlıyor. Kaliteli malzeme ve işçilikle üretilmiş salonda bar ve yemek masası yer alıyor. Sizlere harika yemekler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıya sahip.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda sizleri eğlendirecek çeşitli su oyuncakları mevcut. Nezih sularda demirlerken siz de denizin tadını çıkarabileceksiniz.

Turkyat.net farkıyla kiralayabileceğiniz Yorgun gulet sizlere ve dostlarınıza harika bir tatil sunuyor. Vakit kaybetmeden bizimle iletişme geçin.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 850 € / Günlük
Haziran 1100 € / Günlük
Temmuz 1350 € / Günlük
Ağustos 1350 € / Günlük
Eylül 1100 € / Günlük
Ekim 850 € / Günlük