Wicked Felina

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2004 / 2015
Uzunluk 34 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 22.5kW ONAN Main Engines
Ana Motorlar 2 x 420 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Wicked Felina

Yat Hakkında:

Wicked Felina yat turkuaz sular üzerinde ayrıcalıklı bir tatil yapma fırsatını sizlere sunuyor. 34 metre uzunluğa sahip yatımız toplamda 10 kişiye kadar olan gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyor. 5 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personeli sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor.

2004 yılında üretilen teknemiz gelişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olara 2015 yılında yenilenmiştir. Toplamda 5 adet kabin bulunan yatımızda 1 master, 2 double ve 2 twin kabin yer almaktadır. Klima sisteminin bulunduğu yatımızda bunaltıcı sıcaklardan rahatlıkla korunabileceksiniz. Tam donanımlı ve modern mobilyalı şekilde dizayn edilmiş salonu sizlere nezih bir yaşam alanı sunmakta. Ege ve Akdeniz’in seçkin yemeklerini sunacak olan mutfağımız her ihtiyaca yanıt verecek biçimde tam donanımlıdır.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda su ile eğlenmek isteyenlere yönelik su oyuncakları mevcuttur. Wicked Felina harika koy ve adalarda demirlerken sizler de suyun tadını çıkarabileceksiniz. 

Lüksün ve konforun doğru adresi Wicked Feline gulet sizlere ve dostlarınıza harika bir tatil vadetmektedir. Harika teknemizi turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2500 € / Günlük
Haziran 2900 € / Günlük
Temmuz 3400 € / Günlük
Ağustos 3400 € / Günlük
Eylül 2900 € / Günlük
Ekim 2500 € / Günlük