White Soul

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2007
Uzunluk 38 metre
Bayrak Ingiliz
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 Perkins 70 Kw
Ana Motorlar 2 Man 430 Kw
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

White Soul

Yat Hakkında:

Her yıl sıradan bir şekilde kutladığınız sevgilinizin doğum gününü sürprizlerle dolu ve yakın arkadaşlarınızı da davet ederek White Soul yat ile kutlayabilirsiniz. 5 kabiniyle 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip süper lüx yatımızda sevgilinize özel sürpriz bir doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz. Farklı ve alternatif bir seçenek olarak tercih edeceğiniz bir mavi tur sevgilinize unutulmaz bir doğum günü sürprizi yaşatacak. Yunan adalarında gezinti yaparken, Bozburun, Göçek, Antalya, Marmaris veya Bodrum koylarında değişik etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Yat turu boyunca 5 mürettebatımız sizlere eşlik edecek ve sizler hiç bir şeye dokunmadan tüm servis hizmetlerini sizler için yürütecektir. Gün batımında yemek masasında birleşerek Ege’nin farklı lezzetlerini tadarak anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Konforunuzu ön plana çıkarak süper lüx yatımız salon dahil olmak üzere tüm kabinler klima ile donatılmıştır. Su ve eğlence sporlarıyla doğum günü sürprizinin yanında sınırsız eğlencenin tadına varacaksınız.

White Soul yatımızda wifi internet, TV, Uydu sistemi ve daha pek çok rahatlığı bir arada bulabileceksiniz. Sınırsız seçenekte süper lüx yatlarımızdan White Soul guletimizi kiralamak için turkyat.net farkı ile kolayca kiralayabilirsiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 4200 € / Günlük
Haziran 4800 € / Günlük
Temmuz 5400 € / Günlük
Ağustos 5400 € / Günlük
Eylül 4800 € / Günlük
Ekim 4200 € / Günlük