Well Abled

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 3
Misafir Sayısı 6
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 19 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 24 / 12 VOLT
Ana Motorlar 2 X 360 HP
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin

Well Abled

Yat Hakkında:

2012 yılında üretilmiş Well Abled motoryat küçük gruplara rahat ve konforlu bir tatil geçirtebilmek amacıyla dizayn edilmiş. 19 metre uzunluğundaki yatımız 6 kişiye kadar olan gruplarınızı ağırlayabiliyor. 3 adet kabin bulunan yatta, 1 Master, 2 Double kabin yer alıyor. 3 kişilik profesyonel ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı bir servis deneyimi yaşatıyor. 

Sevdiklerinizle birlikte sakin ve güzel bir tatil geçirebileceğiniz Well Abled motoryat etkin bir klima sistemine sahip. Yaşam alanını oluşturan salonu tam donanımlı ve modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş. Yatımız nezih suların üzerinde süzülürken, siz de değerli dostlarınızla birlikte salonda hoş bir vakit geçirebileceksiniz. Size dünya mutfaklarından çeşitli yiyecekler sunacak olan mutfağı her ihtiyaca karşılık verebilecek şekilde tam donanımlı olarak dizayn edilmiş.

Su sporu severler için de çeşitli su eğlence araçlarının bulunduğu yatımızda denizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Nezih koylarda suya doyacaksınız.

Sakin ve konforlu bir tatil için doğru bir adres olan Well Abled Yatı’nı turkyat.net farkı ile rahatça kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2500 € / Günlük
Haziran 2500 € / Günlük
Temmuz 2500 € / Günlük
Ağustos 2500 € / Günlük
Eylül 2500 € / Günlük
Ekim 2500 € / Günlük