Urania

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 1996 / 2012
Uzunluk 20 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 11 kw Onan
Ana Motorlar 240 HP Perkins
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin

Urania

Yat Hakkında:

5 kabini ile toplamda 10 kişiyi ağırlayabilen Urania yat, sizlere müthiş bir tatil deneyimi yaşatmayı vadetmektedir. 20 metre uzunluğa sahip tekne Türk bayraklıdır. 2 master, 3 double kabini bulunan yatta dostlarınızla birlikte eşsiz bir vakit geçirebileceksiniz. 3 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı kaliteli bir servis sunmaktadır. 1996 yılında üretilmiş bir tekne olmasına karşın gelişen ve değişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak 2012 yılında yenilenmiştir.

Her şeyin müşteri memnuniyeti odaklı olarak tasarlandığı yatta etkin bir klima sistemi mevcuttur. Tam donanımlı salonu modern mobilyalı olarak inşa edilmiştir. Urania deniz üzerinde narin bir kuğu gibi süzülürken siz de ferah salonunda vakit geçirebileceksiniz. Teknemizin sizlere harika yemekler sunacak olan bir de mutfağı mevcuttur. 

Su sporu severler için de çeşitli su oyuncaklarının bulunduğu yatımızda suya doyacaksınız. Nezih koy ve adalarda demirlerken denizle eğlenmek elinizde. 

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz bu müthiş yat sizlere ve dostlarınıza eşsiz bir tatilin kapılarını ayırıyor. Vakit geçirmeden Urania guleti kiralayın
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 700 € / Günlük
Haziran 800 € / Günlük
Temmuz 900 € / Günlük
Ağustos 1000 € / Günlük
Eylül 800 € / Günlük
Ekim 700 € / Günlük