Ufuk Ela

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2015
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 220 V / 24 V / 12 V
Ana Motorlar 2 x 400 Hp Man
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 4
Triple Kabin 2
Twin Kabin

Ufuk Ela

Yat Hakkında:

Üretim yılı 2015 olan bu harika Ufuk Ela yat genç yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Türk bayraklı Ufuk Ela’nın 12 kişilik bir kapasitesi mevcut. 4 adet güler yüzlü ve deneyimli personeli sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor. 32 metrelik uzunluğuyla sizlere harika bir tatil vadeden yatımız sizlere unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunacak.

Toplamda 6 adet kabini bulunan Ufuk Ela’da 4 double, 2 triple kabin mevcut. Klima sistemiyle sizlere ferah bir tatil sunan yatımızda tatil yapmak tam bir ayrıcalık olacak. Geniş ve ferah salonu modern mobilyalı ve tam donanımlı bir yapıda. Yatımız denizler üzerinde süzülürken siz de nezih salonunda hoş vakit geçirebileceksiniz. Yatımızda sizlere harika yemekler sunacak olan tam donanımlı bir de mutfak mevcut. 

Su sporları severler için çeşitli oyuncakların bulunduğu yatımızda denize doyacaksınız. Ufuk Ela sakin koy ve adalarda demirlerken siz de turkuaz mavisi sular içerisinde dilediğinizce eğlenecekseniz.

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz Ufuk Ela gulet sizlere ve dostlarınıza unutulmaz bir tatil fırsatı yaşatmayı vadediyor. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1250 € / Günlük
Haziran 1500 € / Günlük
Temmuz 1750 € / Günlük
Ağustos 1900 € / Günlük
Eylül 1500 € / Günlük
Ekim 1250 € / Günlük