Tersane 8

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 14
Misafir Sayısı 32
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 45 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 5 X 33 KWA
Ana Motorlar 2 X 750 HP DAEWOO
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 10
Triple Kabin
Twin Kabin 4

Tersane 8

Yat Hakkında:

İnanılmaz çekici görünüme sahip Tersane 8 yat, büyük gruplarınıza harika bir tatil yaşatmayı hedefliyor. Estetik ve şık görünümüyle gören herkesi etkileyen yatın uzunluğu tam 42 metre.

14 kabini ile toplamda 28 yolcuyu ağırlayabilen teknemiz 10 double ve 4 twin kabinden oluşuyor. Klasik mobleli olarak tasarlanmış bu şahane yatın, tam donanımlı bir yaşam alanı bulunuyor. Salonunda bar ve yemek masası bulunan yatımızda harika yemekler yiyebileceğiniz bir mutfak da mevcut. 7 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personelimizin profesyonel bir hizmet sunacağı Tersane 8’de tatil yapmak siz ve dostlarınız için tam bir ayrıcalık olacak. 24 saat opsiyonel olarak klima kullanma olanağının da bulunduğu yatımızda delüks bir tatil hizmeti alacaksınız.

2012 yılında denize indirilmiş bu şahane yatta her türlü lüksü ve konforu yaşayacaksınız. Şnorkel ekipmanları ve balık tutma malzemelerinin de bulunduğu bu şahaser yat sizlere suyun tadını çıkarma fırsatını sunacak.

Eğer sizler de geniş gruplarınızı ağırlayabilen Tersane 8 yatını kiralamak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2900 € / Günlük
Haziran 3600 € / Günlük
Temmuz 3950 € / Günlük
Ağustos 4250 € / Günlük
Eylül 3450 € / Günlük
Ekim 2700 € / Günlük