Tanyeli

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 9
Misafir Sayısı 18
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 360 Hp x 2 DAF
Ana Motorlar 33 KW 220 Volt Perkins
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 9
Triple Kabin
Twin Kabin

Tanyeli

Yat Hakkında:

2010 üretim yılıyla oldukça genç olan Tanyeli yat sizlere ve sevdiklerinize eşsiz bir tatil vadediyor. 30 metre uzunluğuyla 18 misafiri rahatça ağırlayabilen yatımızda 9 adet kabin bulunuyor. Bu kabinlerden 9’u da Double olarak dizayn edilmiş yatımızda tatil yapmak sizler için tam bir ayrıcalık olacak. 5 kişilik profesyonel ve güler yüzlü mürettebatın hizmet verdiği yatımızda memnuniyet odaklı bir servis deneyimleyebileceksiniz.

Her ayrıntısı sizlerin konforu düşünülerek hazırlanmış Tanyeli’nde klima sistemi mevcut. Yazın bunaltıcı sıcağından sizleri koruyacak olan teknemizin ferah bir de salonu bulunuyor. Modern mobilyalı ve tam donanımlı olarak dizayn edilmiş salonumuz sizlere nezih bir yaşam alanı sunuyor. Aşçımızın sizlere harika yemekler sunacağı mutfağımız her ihtiyaca yanıt verecek şekilde tam donanımlı bir yapıya sahip.

Su sporu severlerin bayram edeceği yatımızda çeşitli su oyuncakları mevcut. Teknemiz nezih sularda demirlerken siz de denizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. 

Turkyat.net farkıyla kiralayabileceğiniz Tanyeli gulet sizlere eşsiz bir tatil deneyimlemeyi vadediyor. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için vakit geçirmeden bizimle iletişime geçin.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1800 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 2250 € / Günlük
Ağustos 2250 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1800 € / Günlük