Szabir Princess

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2006
Uzunluk 26 metre
Bayrak U.S.A
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 35 kwA John Deere
Ana Motorlar 450 HP John Deere
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin

Szabir Princess

Yat Hakkında:

Szabir Princess yat U.S.A bayraklı bir tekne. 2006 yılında siz değerli tatilseverler için denize indirilmiş bu harika yat 26 metre uzunluğa sahip. Sizlere eşsiz bir tatil deneyimleme fırsatı sunacak olan yatımızın 4 kişilik profesyonel mürettebatı bulunuyor. Mürettabatımız deneyimli ve güler yüzlü hizmetiyle sizleri memnun etme amacı güdüyor.

Toplamda 4 adet kabin bulunduran yatımız 8 kişiye kadar olan gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyor. 2 Master, 2 Double kabin bulunduran Szabir Princess’da etkin bir de klima sistemi mevcut. Sizlere nezih bir yaşam alanı sunan salonu tam donanımlı ve modern mobilyalı bir yapıya sahip. İçinde bar ve salon yemek masası bulunuyor. Harika yemekler servis edecek olan mutfağı her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek nitelikte tam donanımlı.

Çeşitli su oyuncaklarının bulunduğu yatta su sporu severler hoş vakit geçirecek. Teknemiz turkuaz mavisi sular üzerinde demirlerken sizler de denizin suyuna doyabileceksiniz.

Szabir Princess gulet ile tatil yapmak ayrıcalıktır. Eğer sizler de bu ayrıcalıklı tatilden faydalanmak isterseniz teknemizi turkyat.net farkıyla kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1100 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1400 € / Günlük
Ağustos 1400 € / Günlük
Eylül 1250 € / Günlük
Ekim 1100 € / Günlük