Smyrna

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2003 / 2013
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 22,5 kW + 25kW, 24 + 220 V
Ana Motorlar 520 Hp Cummins
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Smyrna

Yat Hakkında:

Estetiğin ve şıklığın buluştuğu Smyrna yat sizlere eşsiz mavi tur yolculukları vadediyor. Lüksün ve konforun bir arada bulunduğu bu harika yat 2003 yılında denizlere indirilmiş olmasına karşın, gelişen ve değişen tatil ihtiyaçları dolayısıyla 2013 yılında yenilenmiştir. 30 metre uzunluğa sahip olan yat, 8 misafiri rahatlıkla ağırlayabiliyor.

Toplamda 4 adet kabin bulunan Smyrna’da, 2 double, 2 twin kabin mevcut. Sizleri yazın sıcağından koruyacak olan klima sistemi sizlere rahat ve konforlu bir tatil olanağı sunuyor. Tam donanımlı ve modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş salonunda sevdiklerinizle keyifli bir zaman geçirebileceksiniz. Harika lezzetler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıya sahip. Güler yüzlü ve deneyimli 4 kişilik personeli, sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunacak. 

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları mevcut. Smyrna eşsiz koylar ve adalarda demirlerken siz de denizin keyfini doyasıya çıkarabileceksiniz.

Smyrna gulet ile tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Eğer siz de bu ayrıcalıktan faydalanmak istiyorsanız, güzel yatımızı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 2150 € / Günlük
Temmuz 2700 € / Günlük
Ağustos 2700 € / Günlük
Eylül 2150 € / Günlük
Ekim 1320 € / Günlük