Simay F

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2015
Uzunluk 26 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 33+27KW
Ana Motorlar 2 x 540 HP
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 4
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin

Simay F

Yat Hakkında:

2015 yılında üretilmiş genç Simay F motoryat size ve sevdiklerinize eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. 26 metre uzunluğuyla 8 kişiye kadar olan değerli misafirlerimizi ağırlayan yatımızda 4 adet kabin yer alıyor. 4 tanesi de master kabin olarak dizayn edilmiş yatımız Türk Bayraklı. 5 kişilik mürettebatın bulunduğu yatımızda memnuniyet odaklı eşsiz bir hizmet alacaksınız.

Size ve sevdiklerinize ayrıcalıklı bir tatil sunan Simay F motoryatında her şey sizin zevkinize ve konforunuza göre dizayn edilmiş. Etkin bir klima sisteminin bulunduğu yatımızda ferah bir tatil geçireceksiniz. Geniş ve ferah salonu sizlere konforlu, lüks bir yaşam alanı sunuyor. Her türlü eğlence imkanının bulunduğu salonumuzda sevdiklerinizle birlikte hoş bir vakit geçirebileceksiniz.

Sizlere harika lezzetler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıya sahip. Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su eğlencesi aracı bulunuyor.

Estetik ve şık yapısıyla tatil severlerin gözdesi olan Simay F Yatı sizlere ayrıcalıklı bir tatil vadediyor. Vakit kaybetmeden yatımızı turkyat.net farkıyla kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2000 € / Günlük
Haziran 2500 € / Günlük
Temmuz 3000 € / Günlük
Ağustos 3000 € / Günlük
Eylül 2500 € / Günlük
Ekim 2000 € / Günlük