Sıla Star

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2013
Uzunluk 28 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 1 Onan 20KVA and 1 Kohler 20KVA
Ana Motorlar 2x380 HP IVECO
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 7
Triple Kabin
Twin Kabin

Sıla Star

Yat Hakkında:

Estetik görünümüyle yolculuk yapan herkesin gönlünü çalan Sıla Star yat 2004 yılında denize indirilmiştir. Gelişen tatil ihtiyaçları doğrultusunda 2013 yılında yenilenmiştir. 28 metre boya sahip tekneyle tatil yapmaz, siz ve nezih gruplarınız için bir ayrıcalık olacaktır.

7 kabini bulunan teknede 2 Master, 5 Triple kabin yer almaktadır. Toplamda 14 kişiye kadar olan grupları rahatlıkla ağırlayan teknemiz 4 kişilik mürettebatıyla da sizlere deneyimli ve güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Yatımız turkuaz mavisi denizlerin üzerinde nazlı bir kuğu gibi süzülürken, siz de konforlu oturma alanına sahip salonunda rahatlık ve lüks içinde vakit geçirebileceksiniz. Sizlere müthiş yemekler sunacak olan mutfağı her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek şekilde dizayn edilmiş, tam ekipmana sahiptir. Her ayrıntının sizlerin rahatı düşünülerek tasarlandığı yatımızda klima kullanımı da mevcuttur.

Su sporu severler için de kanonun yer aldığı Sıla Star’da dalış malzemelerinin yanında balık tutma malzemeleri de yer almaktadır. Eğer siz de Sıla Star gulet kiralamak isterseniz bunu turkyat.net farkı ile yapmanızı öneririz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1250 € / Günlük
Haziran 1500 € / Günlük
Temmuz 1900 € / Günlük
Ağustos 1900 € / Günlük
Eylül 1500 € / Günlük
Ekim 1250 € / Günlük