Serenity 86

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2007
Uzunluk 26.11 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör ONAN 2x 22kw
Ana Motorlar SCANIA 2x320 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 1
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Serenity 86

Yat Hakkında:

Sonsuzluğa attığınız imza sonrası yat turu ile evliliğinizi pekiştirmeyi ve aile olduğunuzun ilk anlarını Serenity 86 yat ile ölümsüzleştireceksiniz. Evinizde aradığınız her türlü konforu ve rahatlığı bulabileceğiniz süper lüx yatımızda düğünün tüm yorgunluğunu denizin sonsuzluğunda manzarayı seyrederek çıkarabileceksiniz. Yeni evli çiftlere özel hizmetlerle kendinizi çok özel hissedeceğiniz Serenity 86 guletimiz toplamda 1 master kabin, 1 double kabin ve 2 twin kabini ile 8 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahiptir. Hem yaz hem de kış ortam sıcaklığını ayarlayabileceğiniz klimalarla konforunuz ön planda olacak. 

DVD ve müzik sistemi eşliğinde eşinizle ilk yemeğinizi baş başa denizin tam ortasında muhteşem lezzetleri tadarak geçirme fırsatı bulacaksınız. Su ve eğlence sporları ile evliliğinizin ilk günlerini daha aktif ve motive geçirebilirsiniz. Baştan sona tüm kabinler başta olmak üzere özel dekoru ile büyüleyici bir etki yaratacak Serenity 86 yatımızı turkyat.net ayrıcalığı ile dilediğiniz gün kadar kiralanabilmektedir.

Evliliğe attığınız ilk adımda süper lüx yatımız kendiniz ödüllendireceğiniz unutulmaz bir bayalı keyfinin kapılarını aralamanızı sağlayacak. Yunan adaları, Antalya, Marmaris, Bodrum,Göçek ve Bozburun koylarının keşfine size eşlik edecek 4 mürettebatımızla çıkabilirsiniz. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2200 € / Günlük
Haziran 2500 € / Günlük
Temmuz 3000 € / Günlük
Ağustos 3000 € / Günlük
Eylül 2500 € / Günlük
Ekim 2200 € / Günlük