Serenad

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2008 / 2013
Uzunluk 29 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 22.5 KVA
Ana Motorlar 450 Hp.
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin 6

Serenad

Yat Hakkında:

2008 yılında üretilip gelişen ve değişen tatil ihtiyaçlarına yönelik olarak 2013 yılında yenilenen Serenad yat sizlere ve sevdiklerinize harika bir tatil deneyimlemenizi vadediyor. 29 metrelik uzunluğuyla 12 kişiye kadar olan grupları ağırlayabilen yatımız Türk bayraklı bir yapıya sahip. 4 kişilik profesyonel ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor. 

Toplamda 6 adet kabin barındıran yattaki kabinlerin 6 tanesi de twin kabinden oluşmakta. Tam donanımlı ve modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş salon, misafirlerine lüks ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Etkin klima sisteminin de bulunduğu yatımızda ferah bir tatil yapma olanağı bulacaksınız. Sizlere leziz yiyecekler sunacak olan mükemmel mutfağı her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek bir yapıda tasarlanmış.

Su oyuncaklarıyla denizin tadını çıkarabileceğiz Sedenad Yatı’nda eğlenmemek imkansız. Yatımız nezih koy ve adalarda demirlerken sizler de denizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Serenad gulet sizlere ve dostlarınıza asla unutamayacağınız bir tatil geçirtmeyi vadediyor. Eğer sizler de bu ayrıcalıklı yattan faydalanmak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1250 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 2250 € / Günlük
Ağustos 2500 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1250 € / Günlük