Semercioğlu 4

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 9
Misafir Sayısı 18
Üretim / Yenileme Yılı 2011 / 2015
Uzunluk 40 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 33 kvt 22 kv
Ana Motorlar 500 + 2 iveko Hp
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 8
Triple Kabin
Twin Kabin

Semercioğlu 4

Yat Hakkında:

Semercioğlu 4 yat 2011 yılında denize indirilmesine karşın, tatilseverlerin ihtiyaçları doğrultusunda 2015 yılında yenilenmiştir. 40 metre uzunluğuyla kalabalık grupları ağırlayabilen teknemiz 18 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Konforlu ve lüks yapısıyla ziyaretçilerinin beğenisini kazanan gulet, tatilcilerine unutulmaz tatil yapma olanakları sunmaktadır.

9 tane olan kabinleri 8 double, 1 twin kabinden oluşmaktadır. Her ayrıntısı konuklarımızın rahatlığı düşünülerek tasarlanmış Semercioğlu 4’ün her kabininde banyo ve klima bulunmaktadır. Yatımız denizin üzerinde şanlı bir biçimde süzülürken sizlerin de zamanınızı geçireceği salonu tam donanımlı olmasının yanında kaliteli işçilikle üretilmiş mobilyalardan oluşmaktadır. 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personeli sizlere memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır. Size harika lezzetşer sunacak mutfağı tam donanımlıdır. 

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda şnorkel ve olta takımı yer almaktadır. Yatımız turkuaz denizli koylarda demirlerken sizler de denizin güzelliklerine doyacaksınız.

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz Semercioğlu 4 Gulet sizlere ve dostlarınıza şahane bir tatil fırsatı sunuyor. Siz de bu ayrıcalıktan faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2000 € / Günlük
Haziran 2500 € / Günlük
Temmuz 2750 € / Günlük
Ağustos 2750 € / Günlük
Eylül 2500 € / Günlük
Ekim 2000 € / Günlük