Sema Tuana

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22,5 kWA, 27 kWA Onan
Ana Motorlar Iveco 2 x 360 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Sema Tuana

Yat Hakkında:

Geçirilen stresli günlerin ardından farklı bir tatil alternatifi olarak birkaç gün kendinizi yakın arkadaşlarınızla beraber dinlendirebileceğiniz Sema Tuana yat 2 master, 2 double ve 2 twin kabiniyle 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahiptir. Yunan adalarından Bodrum ve Marmaris koylarına, Antalya koylarından Göçek ve Bozburun koylarına kadar huzur dolu bir ortamda stresli günlerin gelip geçmesini muhteşem bir yat turu ile kutlayabilirsiniz. 

4 mürettebatıyla dilediğiniz gün kadar kiralayarak sınırsız eğlence ve huzur dolu ortamın keyfini çıkaracağınız mavi turda dostlarınızla yiyeceğiniz akşam yemeklerinin ve özellikle tadacağınız Ege lezzetlerinin keyfi bir başka olacak. Denizin tam ortasında yemek masasında tadacağınız lezzetlere eşsiz manzaranın güzellikleri de eşlik edecek.

Konforunuza özel Sema Tuana guletimizde kabinlerde klimadan LCD TV keyfine kadar aradığınız tüm rahatlığı bulacaksınız. Minimalist tarzda özel dekoru ile huzur içinde geçireceğiniz bir yat turu hem size hem de dostlarınıza unutulmaz anları yaşatacak bir fırsat. Eğlencenin ve huzurun tadına varabileceğiniz denizin mavi sularına yol almak için Sema Tuana yatımızı turkyat.net farklı ile kiralayabilirsiniz. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2500 € / Günlük
Haziran 3150 € / Günlük
Temmuz 4000 € / Günlük
Ağustos 4000 € / Günlük
Eylül 3150 € / Günlük
Ekim 2500 € / Günlük