Sea Angel

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x Westerbeke 45BEDA
Ana Motorlar 2 x 1100 HP(908Kw)Man
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 1
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Sea Angel

Yat Hakkında:

Denizlerin meleği Sea Angel motoryat estetik ve şık görünümüyle gören herkesi etkiliyor. Lüks ve konforlu yapısıyla sizlere harika bir tatil vadeden yatımız 2010 yılında üretilmiş. 30 metre uzunluğuyla 10 kişiyi ağırlayabilen yatımızda 5 adet kabin bulunmakta. Bu kabinler 2 Master, 1 Double ve 2 Twin şeklinde inşa edilmiş. 5 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı harika bir servis sunacak.

Her ayrıntısı müşterilerin konforu gözetilerek tasarlanmış Sea Angel motoryatında etkin bir klima sistemi bulunuyor. Tam donanımlı ve modern mobilyalı salonu, size lüks ve konforlu bir yaşam alanı sunmakta. Yatımız denizlerin üzerinde haşmetli bir biçimde süzülürken siz de bu lüks yaşam alanında sevdiklerinizle birlikte hoş vakitler geçirebileceksiniz.

Sizlere çeşitli lezzetler sunacak olan mutfak tam donanımlı bir dizayna sahip. Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları yer alıyor. 

Lüks tatillerin doğru adresi Sea Angel yatı size ve sevdiklerinize harika bir tatil olanağı sunuyor. Yatımızı Turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 5000 € / Günlük
Haziran 5750 € / Günlük
Temmuz 6500 € / Günlük
Ağustos 6500 € / Günlük
Eylül 5750 € / Günlük
Ekim 5000 € / Günlük