Saraylı 1

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 34.2 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 37 kVA
Ana Motorlar 2 x 450 Hp IVECO
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin

Saraylı 1

Yat Hakkında:

Adından da anlaşılacağı gibi asil bir yapıya sahip olan Saraylı 1 yat sizlere harika bir tatil yapma olanağı sunuyor. 2008 yılında denizlere indirilmiş teknemiz 34.2 metre uzunluğunda. 10 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen teknemizde 4 kişilik profesyonel ve deneyimli personel bulunuyor. Mürettebatımızın memnuniyet odaklı hizmetiyle yatımızda yapacağınız tatilden alacağınız zevk ikiye katlanmış olacak.

Toplamda 5 adet kabini bulunan Saraylı 1’de, 2 master, 2’de double kabin yer almakta. Klima sisteminin mevcut olduğu yatımız sizlere ferah bir ortam sunmakta. Modern mobilyalı salonunun herbir parçası kaliteli işçilikle dizayn edilmiş. Tam donanımlı salonuyla ferah bir yaşam alanına sahip olacaksınız. Sizlere Ege ve Akdeniz’in müthiş lezzetlerini sunacak mutfağımız tam donanımlı bir yapıya sahip.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda pek çok su oyuncağı mevcut. Şnorkel ekipmanlarının yanında balık tutmayı sevenler için de balık tutma malzemelerimiz bulunuyor.

Saraylı 1 gulet ile yapacağınız tatili asla unutamayacaksınız. Eğer siz de bu ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 3000 € / Günlük
Ağustos 3000 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1500 € / Günlük