Şahinoğlu 1

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2008 / 2013
Uzunluk 31 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 Kva + 26 Kva
Ana Motorlar 450 Hp. Iveco
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 7
Triple Kabin
Twin Kabin

Şahinoğlu 1

Yat Hakkında:

2008 yılında denize indirilen Şahinoğlu 1 yat, değişen ve gelişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak 2013 yılında incelikle yenilenmiştir. 31 metre uzunluğuyla birlikte estetik bir görünüme sahip olan teknemiz 14 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilmektedir. 

7 kabinin hepsi double kabin olarak dizayn edilmiş teknemizde deneyimli ve güler yüzlü 4 kişilik mürettebat ekibihizmet vermektedir. Denizlerin şık bineği Şahinoğlu 1 sizlere eşsiz bir tatil deneyimlemeyi vadediyor. Tam donanımlı ve modern mobilyalı salonu, teknemiz turkuaz sular üzerinde süzülürken sizlere rahat bir yaşam alanı olanağı sunuyor. Her ayrıntısı yolcularının konforu düşünülerek tasarlanmış yatımızda klima hizmeti de mevcut.

Çeşitli su oyuncaklarının da bulunduğu yatımızda su ile içli dışlı olmak isteyenler için eşsiz fırsatlar bulunuyor. Teknemiz Ege ve Akdeniz’in eşsiz koylarında demirlerken siz de suya doyacaksınız.

Şahinoğlu 1 gulet ile lüks ve ferah bir tatil deneyimleyebileceksiniz. Yatımızla yapacağınız tatil, herkese anlatabileceğiniz destansı bir hikayeye dönüşecek. Bu muhteşem yatı turkyat.net ayrıcalığı ile kiralayın, emin olun asla pişman olmayacaksınız.


 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2500 € / Günlük
Haziran 2500 € / Günlük
Temmuz 3000 € / Günlük
Ağustos 3250 € / Günlük
Eylül 2500 € / Günlük
Ekim 2500 € / Günlük