Sagapo

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 36 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 * 22 KWA Mitsubishi
Ana Motorlar 2 * 450 HP Iveco
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin 2
Twin Kabin

Sagapo

Yat Hakkında:

Özel günlerinizi, arkadaşlarınızla, ailenizle veya eş dostunuzla mavi tur keyfini yaşayarak ölümsüzleştirebileceksiniz. Evlilik yıl dönümünüz, doğum günleri veya bir başka özel gün için farklı bir atmosferde ister Yunan adalarının keyfini çıkarabilir isterseniz Antalya, Bodrum, Marmaris, Göçek ve Bozburun koylarının eşsiz manzarasında unutulmaz anları yaşayabilirsiniz. Sagapo yat ile her türlü konforu yaşamanızı sağlayacak özel dekoru ile rahatlığın ve sınırsız eğlencenin tek adresi olacak. 14 kişilik misafir ağırlama kapasitesiyle özellikle geniş ailenizde hem çocuklarınız için hem de aile bireyleriniz için ideal bir seçim olacak. 

Sagapo süper lüx yatımızda 5 kişilik mürettebatımız hem rahatlığınız ve konforunuz için sizlere hizmet verecek hem de harika vakit geçireceğiniz su ve eğlence sporları ile etkinliklere katılmanıza yardımcı olacak. Jakuzi keyfini de yaşayabileceğiniz Sagapo guletimizde Ege lezzetlerinin tadına varacaksınız. Özel anlarınız için özel tercihleriniz arasında Sagapo guletimizle muhteşem bir yat turu sizleri bekliyor.

Turkyat.net önderliğinde kiralayabileceğiniz süper lüx yatımızda sınırsız eğlencenin, doyumsuz lezzetlerin ve unutulmaz anların keyfini doyasıya yaşayacaksınız. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2500 € / Günlük
Haziran 3000 € / Günlük
Temmuz 3500 € / Günlük
Ağustos 3750 € / Günlük
Eylül 3000 € / Günlük
Ekim 2500 € / Günlük