S Nur Taylan

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 32,2 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 32 kva + 24 kva
Ana Motorlar 2 X 500 Hp.
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

S Nur Taylan

Yat Hakkında:

S Nur Taylan yat, 8 kabini, 16 kişilik ağırlama kapasitesi ile sizlere muhteşem bir deniz gezisi olanağı sunuyor. Ahşap gövdeli yatımız, 34 metrelik uzunluğuyla yolcularını ağırlamayı bekliyor. 2012 yılında özenilerek üretilmiş bu harika başyapıt, müthiş salonu ile ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Salonu oldukça modern olmakla birlikte tam donanımlı yapısıyla ziyaretçilerine her türlü konforu sunuyor.

Su eğlence ve sporlarını seven ziyaretçilerimizin de unutulmadığı yatımızda, 2 kano, 2 ringo kıyafeti, windsurf ve bir çift su kayağı yer alır. Bu sayede misafirlerimiz denizin keyfini çıkarabileceklerdir. 

Özenle dizayn edilmiş kabinlerinde müzik sistemi ve uydu-tv bulunuyor. Klimalı yapısı ile sizleri yazın sıcağından korumayı hedefleyen S Nur Taylan, tam donanımlı elektronik sistemleriyle de yolcularına güvenli bir gezi imkanı sunuyor.

S Nur Taylan gulet eşsiz ve unutulmaz yolculuklar için üretilmiş bir şaheserdir. Bu yatla koyların enfes güzelliğinde demirleyebilir, turkuaz mavisi sularda rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Eğer siz de bu yatın ayrıcalıklarından faydalanmak  istiyosanız S Nur Taylan’ı turkyat.net farkı ile kiralayınHızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 2500 € / Günlük
Ağustos 2500 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1500 € / Günlük