S Doğu

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 34 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 24 V+ 12 V
Ana Motorlar 2xIveco-360HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin

S Doğu

Yat Hakkında:

2006 yılında hizmete girmş ve 2012 yılında yenilenmiş olan S Doğu yat sizlere müthiş bir tatilin müjdesini veriyor. Deneyimli personeli ve üstün hizmet kalitesiyle sizlere harika bir gezi yaşatacak olan teknemizde yolculuk yapmak sizler için tam bir ayrıcalık olacak.

32 metre uzunluğundaki teknede tam 6 adet kabin yer alıyor. Bu kabinlerden 2 tanesi master, 4 tanesi ise double şeklinde dizayn edilmiştir. Estetik harikası S Doğu gulet denizde süzülürken sizler de tam donanımlı, modern mobilyalı salonunda vakit geçirebilirsiniz. Eğer dilerseniz sizlere Ege ve Akdeniz’in müthiş lezzetlerini sunacak olan tam donanımlı mutfağından harika bir yemek yiyebilirisiniz. Yolcularımızın her türlü ihtiyacını konforlu bir biçimde karşılayan teknemizin güvertesinde jakuzi yer almakta.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda ringo, kano ve su kayağı bulunuyor. Eğer dilerseniz şnorkel ve balık tutma ekipmanlarıyla tatilden alacağınız zevki katlayabilirsiniz.

S Doğu müthiş tasarımıyla görenlerin gözlerini kamaştırmakta. Eğer sizde nezih grubunuzla birlikte bu harika yat ile tatil yapmak isterseniz turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2250 € / Günlük
Haziran 2500 € / Günlük
Temmuz 2750 € / Günlük
Ağustos 2750 € / Günlük
Eylül 2500 € / Günlük
Ekim 2250 € / Günlük