Remzi Yılmaz

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 27 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 Kw
Ana Motorlar 400 Hp Marin Ford
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Remzi Yılmaz

Yat Hakkında:

Estetik görünümüyle herkesi etkileyen Remzi Yılmaz yat 2012 yılında tatil severlerin beğenisine sunulmuştur. 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen teknemizde yapacağınız tatil diğer hiçbir tatilinize benzemeyecek. Şık ve konforlu yapısının yanında 4 kişilik profesyonel ve güler yüzlü personelimizin harika hizmetiyle müthiş bir tatil deneyimleme fırsatına erişeceksiniz. 

Remzi Yılmaz’ın harika kamarasında 1 adet master, 4 adet double ve 1 adet twin olmak üzere 6 adet kabin yer almaktadır. Yolcuların her türlü ihtiyacının düşünülerek donatıldığı teknemizde Türk karasuları içerisinde internet hizmeti de bulunmaktadır. Tam donanımlı ve modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş salonu sizlere eğlenceli ve lüks bir yaşam alanı sunmaktadır. 

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda ringo ve su kayağı yapma fırsatı bulacaksınız. Suyun altında vakit geçirmeyi sevenler için de yatımızda dalış malzemeleri mevcut.

Dostlarınızla harika bir tatil yapma olanağı bulacağınız Remzi Yılmaz, sizlere konforu ve lüksü sunuyor. Eğer sizler de bu yat ile tatil yapmak isterseniz Turkyat.net farkı ile kiralayın
 



Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1500 € / Günlük
Ağustos 1750 € / Günlük
Eylül 1500 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük