Regina

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 56 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x40 kw + 1x22,5 kw kohler
Ana Motorlar 2x440 hp man
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 3
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Regina

Yat Hakkında:

İnanılmaz müthiş görünümlü tekneleriyle size rüya bir tatil vadeden Regina yat sizlere müthiş bir tur sunuyor. 2011 yılında üretilmiş teknemiz 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyor. 56 metre uzunluğundaki Türk bayraklı teknede deneyimli ve güler yüzlü 6 kişilik mürettebat ekibi yer alıyor. Bu ekip sizlere profesyonel ve memnuniyet odaklı bir servis sunuyor. 

6 adet kabini bulunan Regina yatında 3 Master, 2 Double ve 1 Twin kabin yer almakta. Nezih ve ferah salonu, tam donanımlı ve modern mobilyalı bir biçimde dizayn edilmiş. TV ve müzik sisteminin yer aldığı konforlu salonumuzda sevdiklerinizle birlikte hoş vakitler geçirebileceksiniz. Aşçılarımızın harika yemekler sunacağı mutfağı tam ekipmanlı bir yapıda.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları mevcut durumda. Yatımız eşsiz denizlerde demirlerken sizler de denizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Regina yat ile yapacağınız tatil sizlere ve dostlarınıza unutulmayan anılar kazandıracak. Eğer siz de bu eşsiz yatta dostlarınızla birlikte vakit geçirmek istiyorsanız yatımızı turkyat.net farkıyla kiralayın.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 10715 € / Günlük
Haziran 10715 € / Günlük
Temmuz 14285 € / Günlük
Ağustos 14285 € / Günlük
Eylül 10715 € / Günlük
Ekim 10715 € / Günlük