Princess Karia 4

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 35 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 28 KW CAT
Ana Motorlar 80 HP YAMAHA JokerBoat
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin 2
Twin Kabin

Princess Karia 4

Yat Hakkında:

Yunan adaları, Antalya, Bodrum, Marmaris, Bozburun ve Göçek koylarında sevgilinize en özel sürprizi Princess Karia 4 yat ile doyumsuz bir mavi tur ile yapabilirsiniz. Doğum günü veya özel gününde sevgilinize bir yat turu yaşatarak farklı ve unutulmaz anları beraber yaşama fırsatı bulabilirsiniz. En yakın ve en özel arkadaşlarınızı da davet edebileceğiniz süper lüx yatımızda 6 kabin olmak üzere 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunmaktadır. Denizin tam ortasında özel günlerinizi baş başa bir yemek eşliğinde kutlayabilirsiniz.

5 mürettebatıyla servis ve özel hizmetlerinizi yat turunuz boyunca sürdürecek olan personellerimiz konforunuz için gereken her şeyi sizlere sağlayacaktır. Özel mutfakta en özel şekilde hazırlanan akşam yemeğiniz veya kahvaltınızı ister yemek alanında masa da isterseniz de gecenin karanlığında ay ışığında yiyebileceksiniz. 

Büyüleyici dekorasyonuyla farklı bir atmosferde sürprizlerinizi sunarak sevgilinizi veya eşinizi şaşırtabilir ona kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Princess Karia 4 guletimizde TV ve DVD keyfini yaşayabilirsiniz. Ortam sıcaklığını klimalarla kullanım konforunuza göre ayarlayabileceğiniz Princess Karia 4 yatımızı turkyat.net farklı ile unutulmaz anlar yaşamanıza ortak olacak. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3750 € / Günlük
Haziran 4375 € / Günlük
Temmuz 5000 € / Günlük
Ağustos 5000 € / Günlük
Eylül 4375 € / Günlük
Ekim 3750 € / Günlük