Prenses Selin

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 9
Misafir Sayısı 18
Üretim / Yenileme Yılı 2005
Uzunluk 37 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 44kVA, 220V
Ana Motorlar 2 x 440hHp Diesel Iveco
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 7
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Prenses Selin

Yat Hakkında:

Koylarda mavi yolculuk deneyimini en üst düzeyde yaşatacak olan Prenses Selin yat sizlere eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Oldukça yüksek kişi kapasiteli tekne tam 37 metre uzunluğunda. Deneyimli ve güler yüzlü ebimizin hizmet verdiği yatımızda tam 5 kişilik mürettebat yer almakta.

2005 yılında hizmete girmiş bu müthiş yat, etkin bir klima sistemine sahip. 6 double ve 2 triple kamarasıyla toplamda 18 misafiri ağırlayabilen Prenses Selin sizlere müthiş bir tatil deneyimi sunuyor. Klasik mobleli olarak tasarlanmış tam donanımlı salonunda, bar, yemek masası ve konforlu oturma alanı yer alıyor. Tv-Uydu sisteminin yanında, harika şarkılar dinleyebileceğiniz de bir müzik sistemi bulunmakta. 

Yatımızda geçireceğiniz eşsiz tatil deneyiminizde güzel yemeklerin hazırlantığı full ekipmanlı bir de mutfak mevcut. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yapısı gereği her kabininde banyo ve tuvalet bulunan bu eşsiz yat sizlere konforlu bir gezi imkanı sunuyor. 

Eğer siz de Prenses Selin gulet ile eşsiz bir tatil yapma fırsatını yakalamak istiyorsanız turkyat.net ile irtibata geçebilirsiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1200 € / Günlük
Haziran 1900 € / Günlük
Temmuz 2300 € / Günlük
Ağustos 2500 € / Günlük
Eylül 1900 € / Günlük
Ekim 1200 € / Günlük