Perladel Mar

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2005, 2012
Uzunluk 28 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 24 kVa
Ana Motorlar 460 Hp
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Perladel Mar

Yat Hakkında:

Lüks yatlar sınıfında yer alan Perladel Mar yat, 2012 yılında denizlere indirilmesine karşın tatilcilerimizin konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Tatilcilerimizin harika bir hizmet alacağı yatımızda 4 kişilik mürettebat bulunmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli olan personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet verecektir. 

8 adet kabin bulunan yatımız 16 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilmektedir. Kabinlerden 6 Double ve 2 Twin’dir. Modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş salonu konforlu bir oturma salonuna sahip olmakla birlikte lükstür. 24 saat klima kullanımının uygun olduğu Perladel Mar’da sıcaklar rahatlığınızı asla bozamayacak. Güvertede bulunan jakuzisi sizlere lüks bir tatil yaşadığınızı sonuna kadar hissettirecek.

Dalış malzemelerinin yanında balık tutma malzemeleriyle de suyun tadını çıkarmak isteyen misafirlerimize çeşitli olanakların sunulduğu yatımızda siz ve grubunuzdaki üyeler oldukça memnun kalacak.

Perladel Mar gulet gibi ultra lüks bir tekneyle yolculuk yapmak ayrıcalıktır. Eğer sizler de bu ayrıcalıktan faydalanıp harika bir tatil geçirmek istiyorsanız yatımızı Turkyat.net farkı ile kiralayın



Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1300 € / Günlük
Temmuz 1650 € / Günlük
Ağustos 1750 € / Günlük
Eylül 1300 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük