Perlade Mare

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 42.2 metre
Bayrak U.S.A
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2X Onan 40 Kva
Ana Motorlar 2 x VOLVO 550 HP
Mürettebat 9
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin

Perlade Mare

Yat Hakkında:

İnanılmaz şık ve estetik görünüşüyle gören herkesi etkileyen Perlade Mare yat, lüks motorlu yatlar kategorisinde yer almaktadır. U.S.A bayraklı yatın üretim tarihi 2012’dir. Uzunluğu 42.2 metre olan yatın 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunmaktadır. 6 adet kabin yer alan yatımızda 2 master, 4 double kabin bulunmaktadır. 9 kişilik deneyimli ve profesyonel mürettebatı sizlere harika bir hizmette bulunacaktır. 

Etkin klima sisteminin yer aldığı yatımızda nezih ve ferah bir salon bulunmaktadır. Lüks ve tam donanımlı olarak dizayn edilmiş salonumuz Perlade Mare Yatı denizler üzerinde süzülürken sizlere harika bir yaşam alanı fırsatı sunmaktadır. Aşçılarımızın sizlere harika yemekler yapacağı mutfağı tam donanımlıdır. Mutfağımız her isteğinize yanıt verebilecek bir kapasitededir.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su eğlencesi araçları yer almaktadır. Yatımız nezih sularda demirlerken sizler de sevdiklerinizle birlikte denizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Perlade Mare Yatı eşsiz tatillerin doğru adresidir. Sizlere harika bir tatil sunacak olan bu ultra lüks yatı turkyat.net farkı ile rahatlıkla kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 7850 € / Günlük
Haziran 7850 € / Günlük
Temmuz 9285 € / Günlük
Ağustos 9285 € / Günlük
Eylül 7850 € / Günlük
Ekim 7850 € / Günlük