Papa Joe

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2007
Uzunluk 33.8 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 Westerbeke 45 KVA, 1 Fischer Panda 25 KVA
Ana Motorlar 2 x MAN Diesel 2866LXE 440 Bhp/328 kW
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin 4

Papa Joe

Yat Hakkında:

Zengin ve özel seçilmiş detaylarda konforunuzu ön plana çıkaracak mavi tur için Papa Joe yat ile mavi yolculuk tatilini tercih edebilirsiniz. İster hafta içi ister hafta sonu dilediğiniz her an tercih edebileceğiniz süper lüx yatımız yapacağınız küçük kaçamaklara ev sahipliği yapıyor. Kendinize bir iyilik yapın ve küçük kaçamakların keyfini Papa Joe guletimizle doyasıya çıkarın. Yunan adalarından Antalya koylarına, Bozburun ve Göçek koylarından Bodrum ve Marmaris koylarına kadar hem gündüz hem gece muhteşem bir yat turu keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Denize aşık insanların küçük kaçamaklarında en çok tercih edilen süper lüx yatımızda tüm detaylar konforunuz ve kendinizi özel hissetmeniz için düşünülmüştür. 4 twin ve 1 master kabinden oluşan 10 kişilik misafir ağırlama kapasitesinde küçük kaçamaklarınıza arkadaşlarınızı da dahil edebilirsiniz. Sınırsız eğlenceyle 6 mürettebatımız yat turu boyunca sizlere eşlik ederek özel hizmetlerini sunacaktır. Damak tadına uygun lezzetlerin de keyfini özel tasarlanmış yemek masasında ve denizin tam ortasında çıkarabileceksiniz.

Papa Joe yatımızı sizler de turkyat.net ayrıcalığı ile kiraların küçük kaçamakların keyfini yaşayın. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3550 € / Günlük
Haziran 3550 € / Günlük
Temmuz 5000 € / Günlük
Ağustos 5000 € / Günlük
Eylül 3550 € / Günlük
Ekim 3550 € / Günlük