Palmyra

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 45 kVa
Ana Motorlar 2 x 360 HP HP IVECO
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin

Palmyra

Yat Hakkında:

İşte sizlere bekarlığa veda partinizde muhteşem bir yat turu. Palmyra yat 2 master ve 4 double kabin olmak üzere toplamda 6 kabinle 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip özel dekore edilmiş süper lüx yatlarımızdandır. Çift olarak da katılacağınız mavi turda sevdiğiniz arkadaşlarınızla bekarlığa veda partisini sınırsız bir eğlenceyle mavi turda çıkarabilirsiniz. Hiç bilmediğiniz Yunan adaları veya Bodrum, Marmaris, Antalya, Göçek ve Boz burun koylarında sınırsız bir eğlence ve keyifle bekarlığa veda partinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Misafirlerine yolculuk boyunca 4 mürettebatıyla hizmet veren Palymra yatımız tam donanımlı mutfağı ile kapalı/açık yemek servisleriyle tadına doyulmaz lezzetlerin de keyfine varmanızı sağlıyor. Süper lüx yatımızın kapalı bölümlerinin geneline hakim klima sistemiyle ortam sıcaklığını ayarlayabilir, su ve eğlence sporları etkinliklerini isteğinize bağlı olarak yaşayabilirsiniz. Tüm kabinlerde ve salonda bulunan TV, DVD CD-Player keyfi de sizin için bir başka olacak. Bekarlığa veda ederken sınırsız eğlencenin kapılarını Palmyra guletimizde arayacaksınız.

Konforunuz için düşünülen her detay turkyat.net farkı ile Palmyra guletimizde sizleri bekliyor. Dilediğiniz gün kadar kiralayabilir ve bekarlığa vedanızı muhteşem bir yat turu ile sonlandırabilirsiniz. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2250 € / Günlük
Haziran 2750 € / Günlük
Temmuz 3500 € / Günlük
Ağustos 3500 € / Günlük
Eylül 2750 € / Günlük
Ekim 2250 € / Günlük