Palma Life

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 11
Üretim / Yenileme Yılı 2007
Uzunluk 50.98 metre
Bayrak Ingiliz
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 3x55 kVA,23 KVA KOHLER
Ana Motorlar MAN D2842 LE
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 3
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin

Palma Life

Yat Hakkında:

Evlilik teklifinizi Palma Life yat ile yapacağınız mavi turda denizin, doğanın ve manzaranın eşsiz atmosferinde gerçekleştirebilirsiniz. 11 kişilik misafir ağırlama kapasitesiyle evlilik teklifinizi yaparken sevdiğiniz insanlarla da bir arada olma fırsatı bulacaksınız. Keyifli bir yat turunda Yunan adaları, Antalya, Bodrum, Marmaris, Bozburun ve Göçek koylarının eşsiz manzarasında yapacağınız evlilik teklifini doyumsuz bir lezzeti yemekle bütünleştirirken büyük bir sürprizle gerçekleştirebilirsiniz. Mavi turunuz boyunca 5 mürettebatıyla her türlü eğlence ve ihtiyaçlarınızda yanınızda olacak personellerimiz konforunuz için gereken her şeyi sizin için düşünecektir. 

Ev sinema sistemiyle aşk dolu filmlerin tadı süper lüx yatımızda bir başka olacak. Su eğlence ve sporlarını da yapabileceğiniz tur boyunca jakuzide dinlenmenin keyfine varacaksınız. Her alanında özel anlarınızı yaşayabileceğiniz Palma Life guletimiz ile evlilik teklifi için özel bir yer olacak.

Palma Life süper lüx yatımızı ister hafta içi ister hafta sonu en özel anlarınız için turkyat.net ayrıcalığı ile kiralayabilir ister sevdiğinizle baş başa geçireceğiniz sürprizlerle dolu evlilik teklifinizi sunabilir isterseniz de sevdiklerinizle birlikte özel anlarınıza şahit olmalarını sağlayabilirsiniz. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 15000 € / Günlük
Haziran 15000 € / Günlük
Temmuz 15000 € / Günlük
Ağustos 15000 € / Günlük
Eylül 15000 € / Günlük
Ekim 15000 € / Günlük