P. Funda

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2004
Uzunluk 26 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 18 kva Ford
Ana Motorlar 280 HP Caterpillar
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin

P. Funda

Yat Hakkında:

2004 yılında üretilen P. Funda Yat sizlere ve sevdiklerinize unutulmayacak bir tatil yaşama fırsatı sunuyor. 26 metre uzunluğa sahip teknemiz 8 kişiye kadar olan grupları rahatlıkla ağırlayabiliyor. Türk bayraklı bu müthiş yatın 4 adet kabini mevcut. 1 Master, 3 Double kabin bulunan teknemizde işinin ehli 3 kişilik de mürettebat bulunmakta. Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet deneyimlemeyi vadediyor.

Her ayrıntısı sizlerin ve değerli dostlarınızın memnuniyeti düşünülerek hazırlanmış yatımızda klima sistemi mevcut. Sizleri yazın bunaltıcı sıcağından koruyacak olan teknemizde gayet ferah da bir salon yer almakta. P. Funda denizin üzerinde narin bir şekilde süzülürken tam donanımlı salonunda nezih bir vakit geçirebileceksiniz. Sizlere müthiş lezzetler sunacak olan mutfağı her ihtiyacı düşünülmüş tam donanımlı bir yapıda.

Su sporu severler için de çeşitli su oyuncaklarının bulunduğu teknemizde asla sıkılmayacak, dostlarınızla birlikte rahatlıkla eğlenebileceksiniz.

Size ve dostlarınıza eşsiz bir tatil deneyimi kazandıracak olan P. Funda guleti Turkyat.net farkıyla kiralayın, ayrıcalıklardan faydalanın.


 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1250 € / Günlük
Haziran 1450 € / Günlük
Temmuz 1650 € / Günlük
Ağustos 1650 € / Günlük
Eylül 1450 € / Günlük
Ekim 1250 € / Günlük