O'Rama

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 55 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 170kw CAT
Ana Motorlar 2 x 2012hp CAT 3512 B diesel
Mürettebat 11
VIP Oda
Master Kabin 4
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin 3

O'Rama

Yat Hakkında:

2010 yılında üretilmiş O’rama motoryat sizlere ve sevdiklerinize eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. 55 metrelik inanılmaz uzunluğuyla 14 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilmekte. 7 adet kabin bulunan teknemizde 4 master, 3 twin kabin yer alıyor. 11 kişilik kalabalık mürettebat ekibimiz sizleri zerre rahatsız etmeden profesyonel ve deneyimli bir hizmet sunuyor. 

Etkin klima sisteminin bulunduğu O’rama motoryat’ında rahat ve ferah bir vakit geçirebileceksiniz. Tam donanımlı ve modern mobilyalı dizayn edilmiş salonu sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebileceğiniz ideal bir ortam sunmakta. Tv ve müzik sisteminin bulunduğu salonumuzda sıkılmadan vakit geçirebileceksiniz. Aşçılarımızın size harika lezzetler sunacağı mutfağı her ihtiyaca yanıt verebilecek şekilde tam donanımlı bir yapıda inşa edilmiş. 

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları bulunmakta. Yatımız nezih denizlerde demirlerken siz de suda eğlenme fırsatı bulacaksınız.

Size ve sevdiklerinize harika bir tatil vadeden O’rama Yatı unutulmayacak bir tatil fırsatı sunuyor. Bu güzel yatımızı vakit geçirmeden turkyat.net farkıyla kiralamanızı tavsiye ediyoruz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 23.850 € / Günlük
Haziran 23.850 € / Günlük
Temmuz 31.450 € / Günlük
Ağustos 31.450 € / Günlük
Eylül 23.850 € / Günlük
Ekim 23.850 € / Günlük