O'Pati

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 40 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 50kw Caterpillar C4.4
Ana Motorlar 3 x 2000hp MTU
Mürettebat 7
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin 2

O'Pati

Yat Hakkında:

Siyah rengi ile adeta filmlerden fırlamışçasına ilgi çekici görünüme sahip O’Pati motoryat sizlere ve dostlarınıza harika bir tatil deneyimlemenizi vadediyor. Motorlu yatlar kategorisinde yer alan yatımız 2011 yılında denize indirilmiş. 40 metre uzunluğuyla 12 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen yatımız sizlere lüks ve konforlu bir tatil olanağı sunuyor. 5 adetten oluşan kabinleri 3 Double, 2 Twin kabin şeklinde dizayn edilmiş. 7 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı profesyonel bir hizmet sunuyor.

Geniş ve ferah salonunda Tv sisteminin yanında müzik sistemi bulunmakta. Sevdiklerinizle birlikte harika vakit geçirebileceğiniz salonu tam donanımlı, lüks mobilyalı bir yapıya sahip. Sizlere harika lezzetler sunacak olan mutfağı her türlü ihtiyacınıza rahatlıkla karşılık verebiliyor.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su eğlencesi araçları mevcut. Yatımız denizlerin üzerinde süzülürken sizler de suyun tadını dilediğinizce çıkarabileceksiniz.

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz O’Pati yat sizlere ve sevdiklerinize harika bir tatil deneyimlemeyi vadetmekte. Vakit geçirmeden bizimle iletişime geçin.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 12.150 € / Günlük
Haziran 12.150 € / Günlük
Temmuz 15.450 € / Günlük
Ağustos 15.450 € / Günlük
Eylül 12.150 € / Günlük
Ekim 12.150 € / Günlük