O'Neiro

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 53 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 400 Ltrs/Day
Ana Motorlar 2 x 1740Kw, 2000 Rpm M.T.U 12v 4000 M 70 Diesel
Mürettebat 11
VIP Oda
Master Kabin 4
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin 3

O'Neiro

Yat Hakkında:

Motorlu yatlar kategorisinde yer alan O’neiro motoryat size ve sevdiklerinize harika bir tatil fırsatı sunuyor. 53 metrelik uzunluğuyla 14 misafir ağırlayan yatımızda 7 adet kabin mevcut. Bu kabinlerden 4’ü master, 3’ü de Twin olarak yer almakta. Sizlere profesyonel bir hizmet sunacak olarak deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizleri özel hissettirecek. 

Etkin klima sisteminin bulunduğu O’neiro’da yazın bunaltıcı sıcağından kaçabileceğiniz pek çok ortam olacak. Modern mobilyalı ve tam donanımlı salonu sizlere ferah bir yaşam alanı sunmakta. TV ve müzik sistemi gibi pek çok eğlence alanının bulunduğu salonda dostlarınıla birlikte eğlenceli bir vakit geçirebileceksiniz. Aşçılarımızın harika lezzetler sunacağı mutfağımız tam donanımlı bir yapıya sahip.

Su sporu severler için de çeşitli su oyuncaklarının bulunduğu yatımızda zaman geçirmek sizlere eğlenceli anlar sunacak. Nezih koy ve adalarda demirlerken siz de denizle eğlenebileceksiniz.

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz O’neiro motoryatı size ve sevdiklerinize harika bir tatil fırsatı sunuyor. Çok vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve ayrıcalıklardan faydalanın.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 23.850 € / Günlük
Haziran 23.850 € / Günlük
Temmuz 31.450 € / Günlük
Ağustos 31.450 € / Günlük
Eylül 23.850 € / Günlük
Ekim 23.850 € / Günlük