Nirvana 2

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2005
Uzunluk 29,5 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 33 KW
Ana Motorlar 560 Hp Iveco
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Nirvana 2

Yat Hakkında:

Tatil zevkinin doruklarına çıkabileceğiniz yatımız Nirvana 2 yat, sizlere müthiş bir tatil fırsatı sunuyor. Estetik ve şık duruşuyla herkesi etkileyen teknemiz 2005 yılında üretilmiş. 29.5 metre uzunluğuyla 14 kişiye kadar olan gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen teknemiz sizlere konforlu ve rahat bir tatil vadediyor. Toplamda 7 adet olan kabinler 2 Master, 3 Double ve 2 Twin kabinden oluşuyor. Türk bayraklı yatımızın 5 kişilik deneyimli ve güler yüzlü mürettebatı mevcut.

Nirvana 2 yatın kaliteli işçilik ve malzemeden üretilmiş salonu sizlere ve sevdiklerinize ferah bir yaşam alanı sunuyor. Teknemiz denizin üzerinde güzelce süzülürken sizler de sevdiklerinizle salonumuzda güzel bir vakit geçirebileceksiniz. Etkin klima sistemi bulunan yatımız sizleri yazın bunaltıcı sıcağından koruyarak ferah bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Sizlere harika lezzetler sunacak bir mutfağa sahip yatımızda sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirebileceksiniz. Çeşitli su oyuncaklarının bulunduğu yatımızda suya adeta doyacaksınız. 

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz Nirvana 2 gulet sizlere lüksü ve konforu bir arada sunuyor. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1200 € / Günlük
Haziran 1500 € / Günlük
Temmuz 1750 € / Günlük
Ağustos 1750 € / Günlük
Eylül 1500 € / Günlük
Ekim 1200 € / Günlük