Nautilus

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2008 / 2014
Uzunluk 38 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör Perkins 2 x 30 kVa
Ana Motorlar Cummins Power2 x 400 Hp
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Nautilus

Yat Hakkında:

Denizin üzerinde nazlı bir kuğu görünümünde olan bu estetik harikası Nautilus yat 2008 yılında üretildi. Gelişen ve değişen tatil ihtiyaçlarına karşılık vermek amacıyla 2014 yılında yenilenen Nautilus gulet tam 38 metre uzunluğa sahip. 10 kişiye kadar olan değerli gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilecek olan teknemiz sizlere muhteşem bir tatil geçirmenizi vadetmekte.

2 master, 2 double ve 1 twin kabini bulunan teknede tam 5 adet kabin bulunuyor. Etkin klima sistemiyle de sizi yaz aylarının sıcaklarından koruyup ferah duyulacak bir ortamda yatil yapmanızı sağlıyor. Kaliteli işçilik ve malzemelerle üretilmiş mobilyaları, tam donanımlı salonun görünümünü süslüyor. Sizlere Ege ve Akdeniz’in müthiş yemeklerini sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıda. 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli mürettebatımız sizin emrinize amade.

Su sporları severlerin de unutulmadığı yatımızda değişik su oyuncakları mevcut durumda. Nautilus müthiş koylarda demirlerken siz de suyun tadını çıkaracaksınız. 

Nautilus yat estetik ve konforlu yapısıyla konuklarına muhteşem bir tatil fırsatı sunmakta. Yatımızla tatil yapmak isterseniz turkyat.net farkıyle kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2000 € / Günlük
Haziran 3000 € / Günlük
Temmuz 3750 € / Günlük
Ağustos 3750 € / Günlük
Eylül 3000 € / Günlük
Ekim 2000 € / Günlük