MY Merve

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2009
Uzunluk 35 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 45 KW
Ana Motorlar 2 X 2000 HP
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 1
Triple Kabin 1
Twin Kabin 2

MY Merve

Yat Hakkında:

2009 yılında üretilen MY Merve motoryat size ve nezih gruplarınıza harika bir tatil yaşama olanağı sunuyor. 35 metre uzunluğuyla 10 kişiye kadar olan gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen yatımızda 5 tane kabin yer alıyor. Bu kabinler 1 Master, 1 Double, 1 Triple ve 2 Twin olacak şekilde inşa edilmiş. 5 Kişilik profesyonel ve deneyimli mürettebatı sizlere memnuniyet odaklı harika bir hizmet sunuyor. Yatımızda geçireceğiniz konforlu ve lüks tatil kesinlikle unutamayacağınız anılarınızın arasına yerleşecek.

Etkin klima sisteminin bulunduğu MY Merve motoryatı sizlere ferah ve konforlu bir tatil olanağı sunmakta. Oldukça geniş ve ferah olan salonu sizlere nezih bir yaşam alanı sunuyor. TV ve müzik sisteminin bulunduğu salonda sevdiklerinizle birlikte hoş bir vakit geçirebileceksiniz. Aşçımızın harika lezzetler sunacağı mutfağı tam donanımlı bir yapıya sahip.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları bulunuyor. Denizin tadını teknemizde doyasıya çıkarabileceksiniz.

Turkyat.net farkıyla kiralayabileceğiniz efsaneci MY Merve Yatı size ve sevdiklerinize harika bir tatil geçirtmeyi vadediyor.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 4750 € / Günlük
Haziran 6000 € / Günlük
Temmuz 7150 € / Günlük
Ağustos 7150 € / Günlük
Eylül 6000 € / Günlük
Ekim 4750 € / Günlük