MY Dream

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2006 / 2015
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x
Ana Motorlar 2 x 1.500 Hp. Mtu
Mürettebat 6
VIP Oda 2
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin

MY Dream

Yat Hakkında:

2006 yılında üretilen My Dream motoryat gelişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2015 yılında yenilenmiştir. 32 metre uzunluğuyla 10 misafiri rahatlıkla ağırlayabilen yatımızda toplamda 5 kabin bulunmaktadır. 2 Vip, 1 Master ve 2 double kabin bulunan teknemiz, 6 kişilik profesyonel ve deneyimli personeliyle sizlere unutamayacağınız bir memnuniyet odaklı hizmet sunacaktır.

Etkin klima sisteminin bulunduğu My Dream motoryatında ferah bir ortamda tatil yapabileceksiniz. Sizlere ve sevdiklerinize birlikte harika vakit geçirebileceğiniz ferah bir yaşam alanı sunan salonunda lüksü ve konforu deneyimleyeceksiniz. Tam donanımlı ve modern mobilyalı salonunda tv sisteminin yanında müzik sistemi de bulunmaktadır. Aşçılarımızın harika yiyecekler sunacağı tam donanımlı bir mutfağı mevcuttur.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda su eğlencesi araçları bulunmaktadır. Yatımız enfes denizlerde demirlerken siz de sevdiklerinizle birlikte suyun tadına varacaksınız.

Etkin servisi, modern ve konforlu yapısıyla sizlere ve sevdiklerinize enfes bir tatil fırsatı sunan My Dream Yatı’nı turkyat.net ile kolayca kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 6000 € / Günlük
Haziran 6000 € / Günlük
Temmuz 7000 € / Günlük
Ağustos 7000 € / Günlük
Eylül 6000 € / Günlük
Ekim 6000 € / Günlük