MY Balaju

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2002
Uzunluk 44.5 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör
Ana Motorlar 2 x Caterpillar 3508B 130
Mürettebat 9
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

MY Balaju

Yat Hakkında:

2002 yılında üretilmiş My Balaju motoryat sizlere ve sevdiklerinize enfes bir tatil olanağı sunuyor. 44.5 metre uzunluğuyla 10 misafiri rahatlıkla ağırlayabilen yatımız 5 adet kabin barındırıyor. Bu kabinler 1 Master, 2 Double ve 2 Twin kabin şeklinde dizayn edilmiş. 9 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı profesyonel bir hizmet sunuyor. 

Geniş ve ferah salonuyla sizlere ve sevdiklerinize harika bir yaşam alanı sunan My Balaju motoryatı, unutulmayacak bir tatilin kapılarını sizlere açıyor. TV ve müzik sisteminin yer aldığı salonu tam donanımlı ve modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş. Aşçılarımızın sizlere harika yemekler sunacağı mutfağı tam donanımlı bir yapıda. Teknemiz nezih koy ve adalarda demirlerken siz de sizlere sunulan enfes yiyeceklerin tadını çıkarabileceksiniz. 

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları mevcut. Sevdiklerinizle birlikte teknemiz demirlediği sırada denizin tadını çıkarabileceksiniz. 

My Balaju yatı sizlere ayrıcalıklı bir tatil yapma fırsatı sunuyor. Bu enfes yatımızı çok vakit kaybetmeden Turkyat.net farkıyla kiralayın.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 19.500 € / Günlük
Haziran 20.500 € / Günlük
Temmuz 22.000 € / Günlük
Ağustos 22.000 € / Günlük
Eylül 20.500 € / Günlük
Ekim 19.500 € / Günlük