Muhteşem A

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2013
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 33 Kwa
Ana Motorlar 450 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Muhteşem A

Yat Hakkında:

Muhteşem A yat, adının hakkını veren, lüksü ve konforu bir arada barındıran bir yatımızdır. 2013 yılında denize indirilen bu harika yat tam 32 metre uzunluğuna sahiptir. Geniş kapasitesiyle 16 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla barındırabilir.

8 adet kabini bulunan yatımızın 6 Double, 2 Twin kabin bulunmakta. Klima sistemiyle yazın sıcağından sizi koruyacak olan Muhteşem A, sizlere enfes bir tatil vadediyor. Nezih yaşam alanlarıyla size konforu ve lüksü tattıracak olan yatımız modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş, tam donanımlı bir salon sunuyor. Yatımız denizin üzerinde süzülürken, siz de geniş ve ferah olan salonunda dilediğinizce vakit geçirebileceksiniz. Size müthiş lezzetler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıda

Su oyuncaklarının da yer aldığı yatımızda dalış malzemeleri ve balık tutma malzemeleri bulunmaktadır. Koyların enfes güzelliğinde demirlerken siz de suyun tadını çıkarma fırsatı bulacaksınız. 

Muhteşem A gulet sizlere adı gibi muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor. Eğer siz de bu yatın ayrıcalıklarını deneyimlemek istiyorsanız, turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1750 € / Günlük
Ağustos 1750 € / Günlük
Eylül 1250 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük