Moonlight

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2007
Uzunluk 34 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör GESA 21 kWa x 2
Ana Motorlar IVECO 360 HP x 2
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin
Triple Kabin 2
Twin Kabin 2

Moonlight

Yat Hakkında:

Moonlight yat 34 metre uzunluğuyla 2007 yılında üretilmiştir.Sizlere deniz üzerinde 5 yıldızlı bir konfor sunmaktadır. 6 kabinli bu müthiş yatın her kabininde konforlu duş ve wc imkanı bulunmaktadır. Yazın sıcağından korunabilmeniz için her kabininde klima yer alır. 

11 kişiyi ağırlayabilen Moonlight’ta, 2 master kabin, 2 triple kabin ve 2 twin kabin yer almaktadır. Yatımızda 5 mürettabat bulunmaktadır.

Zevkle dekore edilmiş iç mekana sahip olan yatta, tam teşekküllü bir mutfak yer almaktadır. Tüm misafirler için yeterli güneş minderine sahiptir. Salonu LCD TV ile donatılmış Moonlight’ın harika bir de eğlence köşesi vardır. 

Türk bayraklı, 34 metre uzunluğa sahip bu lüks yatta yolculuk yapmak sizler için tam bir ayrıcalık olacaktır. Turkuaz mavisi sular üzerinde yapacağınız geziler sizlere unutulamayacak anılar bırakacaktır. Yolcuları için her türlü güvenliğin yer aldığı yatımızda su sporları severler için de çeşitli ekipmanlar bulunmaktadır. Eğer sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanıp harika bir gezi deneyimi elde etmek istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1850 € / Günlük
Haziran 2400 € / Günlük
Temmuz 3400 € / Günlük
Ağustos 3650 € / Günlük
Eylül 2400 € / Günlük
Ekim 1850 € / Günlük