MM Classic

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2014
Uzunluk 48.7 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x 55 KW Koehler
Ana Motorlar 2 x MAN 707hp each
Mürettebat 4
VIP Oda 1
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

MM Classic

Yat Hakkında:

2014 yılında üretilen MM Classic motoryat 48,7 metre uzunluğa sahip. Türk bayraklı yatımızın 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Toplamda 6 adet kabin bulunduran yatımızda, 1 Vip, 1 Master, 2 Double ve 2 twin kabin yer alıyor. 4 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor.

Estetik ve şık görünümüyle herkesi etkileyen MM Classic motoryatı tatilcilerine lüks ve konforlu bir tatil sunuyor. Etkin klima sistemiyle yazın bunaltıcı sıcağından korunabileceğiniz yatımızda tam donanımlı, modern mobilyalı bir salon bulunuyor. Bu ferah yaşam alanında dostlarınızla birlikte lüks ve konforlu bir zaman geçirebileceksiniz. Salonumuzda çeşitli eğlence araçları da bulunuyor.

Sizlere harika lezzetler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıya sahip. Su sporu severler için de çeşitli olanakların bulunduğu yatımızda eğlenceli bir vakit geçirebileceksiniz. Teknemiz nezih sularda demirlerken siz de suyun tadını doyasıya çıkaracaksınız.

Eşsiz tatillerin en doğru adresi MM Classic sizlere ayrıcalıklı bir tatil vadediyor. Bu eşsiz yatımızı turkyat.net farkı ile kolaylıkla kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 4150 € / Günlük
Haziran 4150 € / Günlük
Temmuz 4750 € / Günlük
Ağustos 4750 € / Günlük
Eylül 4150 € / Günlük
Ekim 4150 € / Günlük