Miss Angel

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2004
Uzunluk 25 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör Onan 17.520KWA
Ana Motorlar Marine 360 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Miss Angel

Yat Hakkında:

Mütevazı yapısıyla 2004 yılında denizlere salınan Miss Angel yat, 10 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilmekte. Bütçesi bakımından emsal teknelere göre uygun olan teknemiz, konfor ve lüks bakımından diğer hiçbir tekneyi aratmıyor.

Toplam 5 tane kabini bulunan teknemizde 1 master, 2 double, 2 triple kabin bulunuyor. Her ayrıntısı sizin rahatlığınızın düşünülerek tasarlandığı Miss Angel’ın her kabininde duşakabinli banyo bulunuyor. Sizlere yazın sıcağında serin bir tatil yapmanıza olanak sağlayacak kliması yatımızın varsayılan özelliklerinden.
Modern mobilyalı şekilde dizayn edilmiş konforlu oturma odası sizlere geniş ve ferah bir ortam sunuyor. Salonda müzik sisteminin yanında uydu-tv yer almakta. Her ayrıntısı sizlerin konforlu bir tatil yapabilmesi için dizayn edilmiş yatımızda su sporu sevenler için de dalış malzemelerinin yanında balık tutma malzemeleri mevcut durumda. 

24 metrelik uzunluğuyla sizlere güzel bir tatilin yanında, sıcak dostluklar kurabileceğiz bir ortam sunan Miss Angel gulet ziyaretçilerini bekliyor. Eğer siz de bu harika yatla tatil yapmak istiyorsanız yatımızı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 950 € / Günlük
Haziran 1300 € / Günlük
Temmuz 1750 € / Günlük
Ağustos 1950 € / Günlük
Eylül 1300 € / Günlük
Ekim 950 € / Günlük