Mina

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2003 / 2012
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X KOHLER
Ana Motorlar Tender Hydrojet 3.80m 175hp
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Mina

Yat Hakkında:

2003 yılında üretilmiş Mina motoryat gelişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak 2012 yılında yenilenmiştir. Sizlere ve dostlarınıza harika bir tatil sunacak olan yatımız 32 metre uzunluğuyla 8 kişiye kadar olan gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilmektedir. 4 kabin yer alan yatımızda 3 Double, 1 Twin kabin yer almaktadır. 4 kişilik profesyonel ve deneyimli ekibimizin hizmet sunacağı yatımızda memnuniyet odaklı eşsiz bir hizmet alacaksınız.

Ferah ve konforlu ortamıyla tatilcilerini etkilemeyi başaran Mina motoyatı etkin bir klima sistemine sahip. Geniş ve ferah salonu sizlere nezih bir yaşam alanı sunmakta. Tam donanımlı ve modern mobilyalı yapısıyla sizlere konforu tattıracak olan salonumuzda sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirebileceksiniz. Sizlere harika lezzetler sunacak olan mutfağımız tam donanımlı bir yapıya sahip.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları bulunmakta. Teknemiz eşsiz denizlerde demirlerken siz de suyun tadını dilediğinizce çıkarabileceksiniz.

Size ve sevdiklerinize eşsiz bir tatil fırsatı sunan Mina Yatı, lüksü ve konforu bir arada bulunduruyor. Yatımızı turkyat.net farkıyla kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 4200 € / Günlük
Haziran 4200 € / Günlük
Temmuz 4700 € / Günlük
Ağustos 4700 € / Günlük
Eylül 4200 € / Günlük
Ekim 4200 € / Günlük