Mezcal 2

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 38 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 550 HP IVECO
Ana Motorlar 2 X 550 HP IVECO
Mürettebat 7
VIP Oda 1
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Mezcal 2

Yat Hakkında:

Mezcal 2 yat ile Yunan adaları, Antalya, Marmaris, Göçek, Bozburun, Bodru koylarında küçük bir kaçamakla mavi tura çıkabilirsiniz. Hayatın eğlenceli yanlarının zevkine varacağınız arkadaş grubunuzla güzel ve özel bir tatil sizleri bekliyor. İster hafta içi ister hafta sonu 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip süper lüx yatımızda kiralayacağınız gün kadar küçük kaçamaklarınızın keyfini konforlu güneşlenme minderlerimizde çıkarabilecek dilerseniz yatta jakuzi keyfinde denizin sonsuz manzarasını seyredebileceksiniz. Çiftlere özel minimalist tarzda dekore edilmiş kabinler bulunmakla birlikte toplamda 6 adet misafir kabinimiz bulunmaktadır. 

Keyifli bir akşam yemeğinde misafirlerimize hazırlanan özel yemeklerle 7 mürettebat personellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde karşılayacaktır. Kabinlerde ve yemek salonunda bulunan klimalarla konforunuz açısından ortam sıcaklığını da ayarlayabileceksiniz. Konforunuz için düşünülen her detaya sizler de hayran kalacaksınız.

Küçük kaçamaklarınızı süregelen bir hale getireceğiniz Mezcal 2 guletimizi turkyat.net tercih ederek kiralayabilirisiniz. Arkadaş grubunda küçük kaçamaklarınız için veya ailece bir yat turu için Mezcal 2 süper lüx yatımız sizlere unutulmaz bir mavi tur keyfi yaşamanızın kapısını aralıyor. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 4000 € / Günlük
Haziran 4750 € / Günlük
Temmuz 5500 € / Günlük
Ağustos 5500 € / Günlük
Eylül 4750 € / Günlük
Ekim 4000 € / Günlük