Merlin

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 9
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 36 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 26 kva
Ana Motorlar 2 x 385 Hp. Man
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 1
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Merlin

Yat Hakkında:

4 kabininde 9 kişilik misafir ağılama kapasitesine sahip Merlin yat ile eşinizle baş başa bir akşam yemeği veya kısa bir kaçamakla muhteşem bir yat turu ilişkinizi her an taze tutmanıza yetecek. İster hafta içi ister hafta sonu boş olan günlerinizi değerlendirmek için hayatın monotonluğunda kendinize zaman ayırabilirsiniz. Eşinizle baş başa geçireceğiniz tatilde Yunan adalarında gezintiye çıkabilir, Antalya, Bodrum, Marmaris, Göçek veya Bozburun koylarının herhangi birinde denizin sonsuzluğunda muhteşem bir akşam yemeğinin doyumsuz lezzetlerle tadını çıkarabilirsiniz. 

Konforunuz ve rahatlığınız için düşünülen her detayda kabinlerde ve salonda klima, ayrıca wc, duş, TV ve DVD mevcuttur. Her anını özel geçireceğiniz yat turunda güneşin batışını özel minderlerimize uzanarak seyredebilir veya odanızda Tv keyfini oda sıcaklığını ayarlayarak çıkarabilirsiniz. Misafirlerimize özel dekorasyonu ile her anını dolu dolu yaşayacağınız Merlin gulet ile aşkınızı yeniden alevlendireceksiniz.

Mavi tur boyunca size eşlik edecek 3 mürettebatımız rahatlığınız ve konforunuz için size özel hizmetler sunacaktır. Merlin süper lüx yatımızı kiralamak için turkyat.net farkı ile kirayabilirsiniz. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 5500 € / Günlük
Haziran 5500 € / Günlük
Temmuz 6500 € / Günlük
Ağustos 6500 € / Günlük
Eylül 5500 € / Günlük
Ekim 5500 € / Günlük